Vážení přátelé Šumavy a našeho spolku

vzhledem ke koronavirové situaci a vyhlášeným vládním opatřením s lítostí rušíme letošní jubilejní 10. Setkání u kapličky sv. Martina na bývalých Zadních Paštích, které se mělo uskutečnit v sobotu 7. listopadu 2020.

Ze stejných důvodů rušíme všechny plánované akce do konce letošního roku.

Rozhodně ale nespíme. Už jsme připravili plán akci na příští rok 2021 (najdete v Akcích  a projektech); pokračovali jsme v projektu Úprava pietního místa na Stodůlkách - o současném stavu si přečtěte tady.

Na Setkání jsme byli téměř připraveni. Dáreček pro vás schováme na příští rok, hrnek s rokem 2020 zkrátka nebude a další připravíme na rok 2021.

U kapličky vždycky bilancujeme uplynulý rok (letos jsme téměř 90 % akcí museli zrušit), ale přes to všechno se nám podařilo pohnout s úpravou pietního místa na Stodůlkách. Na tuto naši velkou akci mnozí z vás pravidelně u kapličky přispívají finančními dary. Děkujeme. Musíme se pochlubit -  jsou hotové základy, které jsou připraveny k vyzdívání kamenných zdí.

Věříme, že příští rok bude příznivější a že se všichni ve zdraví potkáme na 11. setkání u kapličky, kdy zároveň oslavíme 10. výročí vysvěcení kapličky sv. Martina.

Plánujeme tuto akci na sobotu 13. listopadu 2021.

Již se stalo tradicí, že na setkání u kapličky sv. Martina jsme měli k dispozici náš nástěnný kalendář. Vám jsme tím udělali radost a nám to přineslo nějakou tu korunu na realizaci projektu na Stodůlkách. Přestože jsme všechny akce na nichž byl kalendář k zakoupení museli zrušit, budeme se ho k Vám snažit dostat jinou cestou. Letos jsme k nástěnnému přidali i stolní, o který je velký zájem. Podívejte se na naše webové i facebookové stránky a naleznete tam náhledy obou kalendářů. Stolní je za 99,- Kč/1ks a nástěnný za 179,- Kč/1ks. 

Napište na náš e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo facebook, kalendáře si nějak předáme.

Kalendáře na rok 2021

Letos máme nejen nástěnný, ale i stolní kalendář.  Stolní kalendář 99,- CZK/1ks, nástěnný kalendář 179,- CZK/1ks. Napište si o ně, rádi Vám je doručíme!

Ukázku kalendářů najdete po kliknutí tady

Podívejte se s Toulavou kamerou na naše oblíbená místa

Připomeňte si naše oblíbená místa prostřednictvím Toulavé kamery České televize:

Řeka Křemelná: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/220562221500024/video/773646

Vrch Křemelná: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/220562221500025/video/774935

6. šumavské štrúdlování - zrušeno

Je nám to velice líto, ale s ohledem na aktuální situaci musíme letošní ročník oblíbeného Šumavského štrúdlování zrušit. Věříme, že to pochopíte a že se u báječných jablečných pochoutek setkáme opět příští rok.

 

Děkujeme za pochopení

 

 

 

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu rušíme plánované akce v tomto období.

O našich dalších aktivitách vás budeme průběžně informovat na těchto našich webových stránkách.

Tuesday the 1st. Šumavské cesty o. s. | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins