Běžky nebo pěšky penzion Zlatá stezka Modrava 2. - 4. 2. 2018

Vytisknout

Počet účastníků: 20 členů + 3 kamarádi

Pátek – skupiny dorazily individuálně – někdo autem, někdo na běžkách (úderná skupina vyrazila kolem desáté z nádraží Špičák přes Hofmanky, Gerlovu Huť do Prášil a po odpočinku na Modravu).

Sobota – opět skupinkový program – většina přes cukrárnu na Churáňově J. Tady by své zážitky mohla doplnit zejména Hanka ŠikováJ))).

Neděle – 6 účastníků odešlo po vlastních běžkách (já i po nevlastních) na vlak na Kubovu Huť, ostatní půldenní výlety, společný oběd a rozjezd domů.

 

Vlastní zážitek autorky:

Už v pátek mne polilo horko, když jsem viděla téměř stejné běžky ve společném boxu J. Předtucha se naplnila, když mi v neděli na Filipově Huti zazvonil telefon, ozvala se Jana Krejsová: „Ahoj Stáňo, jak se Ti jede?“ Moje běžky, které jsem si označila logem Šumavských cest a měly úplně jiné obrázky, délku a hlavně typ, zůstaly Janě J)). No, a tak jsem celý den slyšela vtípky a taky rady. Když bylo třeba otestovat cestu nebo přejít přes silnici – „Ty můžeš, máš půjčené běžky……“ No, přátelé, lepší už to se mnou prostě nebude J))))). Věk je sice jenom číslo, ale i tak…..

SH

Fotky najdete tady

 

Sunday the 19th. Šumavské cesty o. s. | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins